Mobilne Centrum Szkoleniowe

Ze względu na rosnące zainteresowanie produktami marki PROFIX, postanowiliśmy uruchomić Mobilne Centrum Szkoleniowe.

Od teraz każdy zainteresowany poznaniem możliwości systemu mieszalniczego Kar-Bon ma sposobność przetestować produkt w swoim miejscu pracy.

Na wyposażeniu mini warsztatu znajduje się komplety zestaw doboru koloru Kar-Bon z maszyną mieszalniczą włącznie, której regularna praca pozwala utrzymywać równomierne zapigmentowanie kolorantów. Do przygotowania gotowej mieszanki służą nam program recepturowy zintegrowany z wagą elektroniczną oraz dokumentacja kolorystyczna w postaci chromatycznego wzornika kolorów (ColorTool).

Dzięki użyciu nowoczesnych narzędzi przy projektowaniu programu otrzymaliśmy zoptymalizowany, szybko działający produkt który można zainstalować nawet na starszych wersjach systemów operacyjnych Windows. Posiada przy tym wiele przydatnych funkcji pomocnych w codziennej pracy. Dodając do tego pełną integralność z wagą (o dokładności do 0,1g) możemy niezwykle pomocnym w pracy narzędziu. Nie mniej ważną częścią całego systemu jest ColorTool;. To wymalowane wzorniki umieszczone w estetycznej szafce, ułożenie wg kolorów pomaga w prosty sposób odnaleźć każdą poszukiwaną recepturę nawet w wypadku, gdy nie znamy kodu koloru.

Mając przygotowany gotowy lakier możemy z niego skorzystać lakierując dowolny element w pełni wentylowanej, przenośnej kabinie lakierniczej. To w kabinie istnieje możliwość zaprezentowania pełnych możliwości jakie dają produkty marki PROFIX. W tym mini warsztacie mamy możliwość odtworzenia kompletnej powłoki lakierniczej, poczynając od szpachlówek, podkładów poprzez warstwę lakieru barwnego na polerowaniu powierzchni finalnej kończąc. W przypadku gdy uczestnicy zechcą pogłębić zdobytą w trakcie szkolenia wiedzę zostaną zaproszeni do stacjonarnego Centrum Szkoleniowego, które mieści się w siedzibie firmy.

Mogą tam zapoznać się z całą gamą produktów i systemów mieszalnikowych PROFIX.

Osoby zainteresowane prezentacją proszone są o kontakt z przedstawicielami regionalnymi firmy Multichem lub napiszą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.