Centrum Szkoleniowe

Czy chcesz sprawdzić jakość naszych produktów?

Jeśli tak, to zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego, które mieści się w siedzibie firmy. Do Twojej dyspozycji pozostaje kadra profesjonalnych szkoleniowców o bogatym doświadczeniu praktycznym. Centrum Szkoleniowe dysponuje nowoczesną salą wykładową, pełnowymiarową kabiną lakierniczą, przyległą do niej strefą przygotowawczą oraz mieszalnią lakierów, w której znajdują się mieszalniki lakierów specjalnych (akrylowy i bazowy) oraz AquaLine (lakiery wodne).
Program szkoleń jest urozmaicony oraz dostosowany indywidualnie do grupy. Standardowo szkolenie trwa dwa dni i obejmuje część teoretyczną oraz praktyczna.
  • Część teoretyczna wzbogacona jest o prezentację multimedialną oraz pokaz filmów szkoleniowych i obejmuje następujące zagadnienia:
  • szczegółowa charakterystyka produktów marki PROFIX;
  • organizacja miejsca pracy, teoria koloru, zasady doboru kolorów;
  • główne funkcje programu recepturowego, sposoby wyszukiwania receptur.

Część praktyczna rozpoczyna się drugiego dnia w kabinie lakierniczej oraz do przyległej do niej mieszalni. Przestrzenna kabina lakiernicza pozwala na prezentacje szerokiej gamy produktów, rozpoczynając od szpachli i podkładów, poprzez lakiery akrylowe i bazowe na lakierach bezbarwnych oraz pastach polerskich kończąc. Każdy z uczestników bierze czynny udział w szkoleniu, co zdecydowanie ożywia jego przebieg oraz czyni je bardziej interesującym.

W tej części klienci uczą się prawidłowej oceny koloru, zdobywają umiejętność jego doboru, a efekty sprawdzają własnoręcznie malując element karoserii, przygotowanym wcześniej kolorem.

Centrum Szkoleniowe jest bardzo efektywną formą kontaktu z klientem i dziś bardzo trudno sobie wyobrazić nowoczesną firmę branży lakierniczej bez tego elementu.